Skup bydła kujawsko-pomorskie

Skup bydła: kujawsko-pomorskie

11 grudnia 2022 Wyłączone Przez admin

Jesteś hodowcą bydła i działasz w województwie kujawsko-pomorskim? Jeśli tak, podejmij współpracę z OSI POLAND FOODWORKS. Zapewniamy skup bydła w województwie kujawsko-pomorskim na atrakcyjnych warunkach finansowych. Jesteśmy zaufanym partnerem, dzięki któremu rozwiniesz swój biznes i zyskasz stabilnego odbiorcę zwierząt rzeźnych.

Skup bydła w kujawsko-pomorskim z OSI POLAND FOODWORKS – jak to wygląda w praktyce?

OSI POLAND FOODWORKS to jedna z największych ubojni w Polsce i Europie. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z hodowcami. Prowadzimy skup bydła w kujawsko-pomorskim, odbierając zwierzęta rzeźne zarówno od rolników indywidualnych, jak i od dużych spółdzielni produkcyjnych i wszelkich innych podmiotów. Skupujemy bydło już od 1 sztuki!

Prowadzimy skup bydła na podstawie klasyfikacji poubojowej EUROP

Przyjmujemy zwierzęta rzeźne wielu kategorii – buhaje, buhajki, wolce, krowy oraz jałówki, a cenę za WBC uzależniamy od wieku i rodzaju zwierzęcia, także klasy zewnętrznego otłuszczenia. Dzięki temu zapewniamy rzetelną wycenę oraz uczciwe stawki za każdą sztukę bydła, która zostanie nam sprzedana.

Stawiamy na długofalową współpracę w oparciu o umowy kontraktacyjne

Partnerzy, z którymi prowadzimy skup bydła w kujawsko-pomorskim na bazie umowy kontraktacyjnej, zyskują dodatkowe premie do każdego kilograma WBC sztuki mięsnej. Umowy, które sporządzamy, mają charakter ramowy. Warunki są uzgadniane indywidualnie z każdym Hodowcą – tak, aby zapisy były korzystne dla obu stron.

Kładziemy wysoki nacisk na dobrostan zwierząt

… i tego również oczekujemy od Hodowców, z którymi podejmujemy współpracę. Dlatego zachęcamy do przystąpienia do programu OSI POLAND FOODWORKS, „Cultivate”. Partnerzy, którzy dołączą do naszego systemu zrównoważonej hodowli mogą liczyć na dodatkowe premie przy sprzedaży bydła. Szczegółowych informacji o programie udzielają nasi eksperci.

Przejmujemy na siebie transport zwierząt oddawanych do skupu bydła w województwie kujawsko-pomorskim

Twoim zadaniem jest przygotowanie bydła do transportu oraz dokumentacji dla każdej sztuki zwierzęcia. My zapewniamy szybki i bezpieczny odbiór żywca własnym transportem. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat od Hodowcy. 

Skup bydła w kujawsko-pomorskim – ceny korzystne dla Hodowców

Stawiamy na uczciwe i partnerskie warunki współpracy – także w kwestii cen skupu bydła. Nasza polityka w tej kwestii prezentuje się następująco.

  • Ceny skupu bydła są uzależnione od kilku czynników – przede wszystkim od klasy poubojowej EUROP, a także od wagi tuszy zwierzęcej (stosujemy jednostkę WBC, czyli wagi bitej ciepłej) oraz od jakości przekazanego żywca.
  • Cennik jest dostępny u Regionalnego Przedstawiciela Skupu i aktualizowany co wtorek. Warunki skupu można również indywidualnie negocjować – w szczególności wówczas, gdy nawiązywana jest stała współpraca.

Jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji na temat warunków skupu bydła w kujawsko-pomorskiem, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zadzwoń do Centralnego Biura Skupu bydła lub bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów regionalnych.

Zapraszamy!