Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/domku. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju/domku. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.
 4. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00.
 5. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego ośrodka (w szczególności w pokojach/domkach).
 6. Przed wyjściem z pokoju/domku prosimy o zamknięcie drzwi, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 7. Przed opuszczeniem pokoju/domku, w dniu wyjazdu, prosimy o wyłączenie lodówki.
 8. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 9. Właściciele zwierząt są zobowiązani do okazania książeczki z aktualnymi szczepieniami.
 10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 100 złotych.
 11. Gość Ośrodka ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 12. Zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu gości.
 13. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań Ośrodka, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za ewentualnie poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu Ośrodka.
 14. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w pokojach/domkach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, które nie stanowią wyposażenia pokoju. Zasada ta nie dotyczy ładowarek i zasilaczy komputerowych.
 15. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 16. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 17. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 18. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

Zapytaj nas o wolny termin

© 2020 Ośrodek Wypoczynkowy „Wilk”, ul. Grunwaldzka 1 84-360 Łeba, kom. 513 892 024
Numer konta: 05 7065 0002 0651 2402 6803 0001