Panel Facebook
Panel Facebook Panel Facebook

Cennik nowy

Cena pobytu w naszym ośrodku zaczyna się od 30zł/osoba/doba. Waha się w zależności od ilości osób, terminu pobytu oraz ilości dób.
Mogą Państwo sami sprawdzić ceny i dostępność oraz dokonać rezerwacji za pomocą systemu rezerwacji on-line na naszej stronie lub dzwoniąc pod numer telefonu: 513 892 024.PRZEBIEG REZERWACJI:

 1. Pierwszy krok to złożenie rezerwacji drogą mailową lub telefoniczną.
  Przyjęta przez recepcję rezerwacja jest traktowana przez OŚRODEK jako niepotwierdzona. Dokonana rezerwacja winna być traktowana jako informacja, że dany pokój jest wolny w dniu przyjęcia zgłoszenia i wstępnie, do czasu zaksięgowania przedpłaty ( w wysokości 200zł), zarezerwowany.

 2. OŚRODEK po uzyskaniu informacji, że pieniądze zostały zaksięgowane na koncie zmienia status rezerwacji na potwierdzoną.
  Opłata za pokój obowiązuje od daty uzgodnionej przy rezerwacji. Jeżeli Klient nie przybędzie  do Ośrodka we wcześniej uzgodnionym terminie, to Ośrodek po upływie doby uznaje brak przyjazdu jako rezygnację z zamówienia.  Gość w przypadku opóźnienia przyjazdu do Ośrodka o więcej niż jedną dobę powinien powiadomić Ośrodek, aby zarezerwowany pokój został zablokowany na koleją dobę.

 3. PRZEDPŁATA:
  Przedpłaty należy dokonać przelewem na konto: 04 7999 9995 0651 2402 6803 0001

 4. OPŁATA ZA POBYT:
  Zapłata za pobyt następuje w dniu przyjazdu.
  Klient  zobowiązany jest zapłacić za  pobyt w dniu przyjazdu, dotyczy to również gości, którzy uiścili stosowną przedpłatę, zaksięgowaną na koncie Ośrodka.  Opłata zastępuje umowę między stronami.
  Ośrodek aby sprzedawać pokój kolejnym Klientom musi dokładnie znać termin wyjazdu.

 5. OPŁATA KLIMATYCZNA:
  Klient zobowiązany jest do uiszczenia – obowiązkowej opłaty klimatycznej na rzecz MIASTA ŁEBA.

 6. DOBA HOTELOWA:
  Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 – a kończy o godz. 10:00.WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI:

 1. Brak zaksięgowanej przedpłaty w terminie 5 dni od daty dokonania rezerwacji powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.
 2. W przypadku anulowania rezerwacji, nie później niż 21 dni przed dniem planowanego przyjazdu, zwracamy 100% wpłaconej przedpłaty.
 3. W przypadku anulowania rezerwacji w terminie późniejszym, wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 

Zapoznaj się z regulaminem >>