Ośrodek Wczasowy „Wilk” – wczasy dla rodzin z dziećmi

Kierunek Bałtyk.

Znacie to uczucie? Wraz z całą rodziną jedziemy na wymarzone wakacje. Oczami wyobraźni widzimy już piaszczyste plaże, słyszymy szum fal, ale... nadal stoimy w korku. Podróż dłuży się niesamowicie. Po ośmiu godzinach stania w korkach w upale (miały być 4 godziny przyjemnej jazdy), docieramy do obiektu, który zarezerwowaliśmy na upragniony wypoczynek i... Wszystko jest nie tak. Bak miejsc parkingowych, brak atrakcji dla dzieci, dzieci szybko się nudzą, a my akurat zapomnieliśmy torby z zabawkami. Pozostaje nam tylko tablet. Dziś wiemy, że wcale nie musi tak być. Jako rodzice rozumiemy, że wczasy mają być przyjemnością.

Dla dzieci i dla rodziców.

Za naszych czasów popularna była gra w piłkę nożna, siatkówkę, gra w klasy. Na świeżym powietrzu mogliśmy spędzać całe dnie. Nasze dzieci tez uwielbiają bawić się na podwórku. To one uświadomiły nam, jak ważne jest dla Państwa to, by Państwa pociechy czuły się dobrze na wczasach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa dzieci stworzyliśmy obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi.

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego „Wilk”, usytuowanego w zacisznej dzielnicy Łeby (w pobliżu centrum i dworca PKP/PKS). U nas Państwa dzieci nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy dla nich kącik do zabaw, 2 place zabaw, boisko do siatkówki i gry w piłkę nożną, mini siłownię, piłkarzyki, ping-ponga, cymbergaja, mini biblioteczkę oraz rowerki i zabawki.

Oferujemy komfortowe pokoje i domki z aneksami kuchennymi i darmowymi miejscami parkingowymi, ogrodzony teren z altanką do grillowania.

Serdecznie zapraszamy.

Czekamy właśnie na Państwa.

Zapytaj nas o wolny termin

© 2021 Ośrodek Wypoczynkowy „Wilk”, ul. Grunwaldzka 1 84-360 Łeba, kom. 513 892 024
Numer konta: 05 7065 0002 0651 2402 6803 0001