Elektryczne obroże dla psów – rodzaje

5 października 2021 Wyłączone Przez admin

W sklepie regmag.pl znajdziesz różne rodzaje obroży dla twojego pupila. Elektryczne obroże dla psów są jednym z najbardziej popularnych gadżetów kupowanych przez właścicieli pupilków. Obroże elektryczne dzielą się na: obroża antyszczekowa dla psa i obroża elektryczna treningowa dla psa. Co prawda mają różne zastosowanie, ale ich funkcje są bardzo podobne. Świetnie sprawdzają się u pupilków, które nie kontrolują swojego szczekania i zbyt agresywnie reagują nawet na codzienne, zwykłe sytuacje. Z kolei obroże treningowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich psów, które regularnie ćwiczą i przygotowują się do konkursów. 

Treningowe elektryczne obroże dla psów – zobacz, jak działają!

Treningowe elektryczne obroże dla psów umożliwiają przeprowadzenie treningu nawet dla dwóch psów jednocześnie. Są wodoodporne i posiadają pilot sterujący, który bardzo ułatwia współpracę z psem. Produkt posiada wyświetlacz, a jego zasięg osiąga nawet 300 metrów. Warto dodać, że obroża wspomaga trening, ale nie powinna być jedynym gadżetem, na którym spoczywa powodzenie treningu. Ona wspiera cały proces wraz z komendami głosowymi i naukami trenera. Trzeba dodać, że obroża w sytuacji nieposłusznego zachowania psa wysyła sygnał dźwiękowy i impuls elektryczny. Produkt jest bezpieczny dla zwierząt i nie zagraża ich zdrowiu oraz życiu. Obroże dostępne na regmag.pl posiadają certyfikat CE. Artykuły dla zwierzą przeszły liczne testy i badania. Co więcej, produkt może być stosowany popołudniami i wieczorami, ponieważ posiada podświetlenie nocne LED.

Obroża antyszczekowa dla psa, który nie kontroluje swoich emocji


Obroża antyszczekowa dla psa, czyli tak zwany antyszczek uruchamia się pod wpływem drgań krtani psa podczas szczekania. Właściciel ma za zadanie ustawić dopuszczalny pułap szczekania. Gdy pies go przekroczy, wtedy obroża wysyła ostrzegawczy sygnał dźwiękowy oraz impuls elektryczny. Obroża jest wodoodporna i działa bez baterii. Posiada akumulator. Co więcej, jej struktura nie uwiera szyi pupila i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.